Sprzedamdziałkę.pl


Jeżeli oferujesz do sprzedania działkę to wykup sobie na naszej stronie roczny wpis ofertowy. Dzięki temu będziesz miał swoją ofertę na najlepszym dla niej adresie internetowym. Ja, jak widać, preferuję poprawną pisownię (z wyjątkami typu reklamowego). Używanie domen z polskimi znakami to dla mnie chyba kwestia poprawności. Nie tyle politycznej, ile ortograficznej. Dla kogoś, kto szuka danej strony też łatwiej wpisać polskie znaki literowe niż zastanawiać się czy zamiast ż jest z, a, zamiast ą jest a. Wiadomo, że "a" to nie taka sama litera jak "ą". A, "ż" to nie to samo co "z". I, z pozostałymi jest tak samo. Ale, też, jak wiadomo, wyrazy z polskimi znakami i takie same, tyle, że, bez polskich znaków, mogą znaczyć zupełnie coś innego. Na przykład: opał i opal. Opal, jako rzeczownik to nazwa minerału. Opał, jako rzeczownik to produkt grzewczy. Oczywiście, jako czasownik słowo opal jest jakby tożsame z opalaniem (się, włosów, czegoś) więc też jakby pośrednio, z opałem, jako takim. Ale ja tam wolę wyrazy z polskimi znakami literowymi tam gdzie powinny być. Wiadomo, że (chyba) e-maile mają litery bez polskich znaków. Co do domen, to wiadomo, że ktoś za granicą musiałby ustawiać klawiaturę z polskimi znakami żeby móc wpisać taki adres. Ale, jakby co, to można też kliknąć z linka na stronę z polskimi znakami. Do tego raczej mało kto z zagranicy chce wejść na stronę opał.eu opał.com albo na sprzedamdziałkę.pl.
U mnie można też reklamować strony z ofertami sprzedaży działek więc jeżeli ktoś chce mieć tu adres swojej strony z taką ofertą to też może wykupić wpis albo reklamę.

Cennik dla ofert o sprzedaży działki.

Witam. Na stronie sprzedamdziałkę.pl można mieć ofertę sprzedaży działek różnego typu i rodzaju. Mogą to być działki budowlane, ogrodowe, pracownicze ogródki działkowe, rolne, inwestycyjne, wodne, uzbrojone, nieuzbrojone itp. Poza, oczywiście, wiadomo jakimi. Główna zasada jest taka, że ogłoszenie zamieszcza właściciel jeżeli jest jeden, albo właściciele, jeżeli jest kilku. Jeżeli zamieszcza ktoś inny to z adnotacją, że, albo na zlecenie właściciela, albo za jego zgodą. Wpis można zamieścić na jeden kwartał, na pół roku, na jeden rok. Wpis jest w województwie, w odpowiedniej kategorii działek i w miejscowości. Wpis obejmuje: opis działki, do dziesięciu zdjęć, namiar do oferującego. Ze względu na ochronę danych osobowych w ogłoszeniu można podać sam numer telefonu i samo imię albo e-mail.
Są dwie opcje żeby zamieścić ogłoszenie - jedna z opłatą, druga z obowiązkowym wykonaniem i zamieszczeniem w widocznym miejscu w sposób trwały i widoczny dla każdego - banera albo innej reklamy z naszym adresem sprzedamdziałkę.pl. Jest też opcja - wpis za prowizję, 2% od faktycznej ceny sprzedaży - bez względu na to kto sprzeda działkę.
Jedno ogłoszenie płatne - na kwartał: 50,00 zł, na pół roku: 100,00 zł, na rok 200,00 zł.

Na stronie sprzedamdziałkę.pl można reklamować swoje firmy/produkty/usługi/imprezy itp. Koszt reklam zależny od typu reklamy.
sprzedamdziałkę.pl
TEL i NET Świebodzice
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Liczba odwiedzin: 3941